Складання депутатських повноважень – досить-таки рідкісна процедура, особливо у місцевих органах самоврядування. Проте у Володимир-Волинській міській раді така практика має місце. А розпочалася вона ще за часи минулої каденції, коли депутат від «Свободи» Руслан Пилипюк на сесії міської ради у березні 2014 року склав свої депутатські повноваження та припинив членство в партії. Свій крок пояснив тим, що розпочинає люстрацію із себе ( ВолиньPost ).
Ми можливо б не акцентували уваги на цій події, якби не призупинення членства у цій політичній силі та складання повноважень очільника міського осередку ВО «Свобода» ще одного депутата Володимир-Волинської міської ради нинішнього складу Сергія Коби. Причина : незгода із наказами обласного осередку “Свободи”. Заява складена у лютому 2017 року. Правда, Сергій Коба все ж таки залишив за собою право й надалі виконувати депутатські повноваження. 25 липня, маючи в розпорядженні відповідні документи, що вказують на ознаки кримінально карного діяння – підроблення документів та подання недостовірних відмостей, Сергій Анатолійович звернувся до НАЗК щодо розслідування дій представників ВО «Свобода», про що писало наше видання. Надіємося, що результати розгляду заяви будуть надані для широкого загалу.
І ось нове повідомлення: депутат Володимир-Волинської міської ради від ВО «Свобода» Андрій Хілінський подав заяву про складання депутатських повноважень. Які причини спонукали учасника АТО, молоду та енергійну людину зробити такий кардинальний крок, невідомо. Адже одержати мандат у нинішніх перегонах вартує неабияких зусиль,поваги та довіри виборців. Від коментарів щодо власного волевиявлення Андрій Георгійович відмовився. Єдине, як зазначив в розмові, членство в партії не припинятиме.
Звісно, коментувати рішення пана Андрія ми не будемо. Будь-хто, незважаючи на статус та місце в політиці, вільний у своїх вчинках. Однак кожному нашому кроку, особливо кардинальному, щось таки передує. А ось що – надіємося, що дізнаємося згодом. Слідкуйте за нашим виданням…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!