Під час родинного фестивалю «Family Weekend» відбудеться благодійний Гаражний розпродаж. До слова, захід пройде у парку імені Лесі Українки у Луцьку 12-13 серпня, організатори заходу – команда «Майстерні успіху» Юлії Дейнеки.

Кожен із нас може долучитися до Гаражного розпродажу шляхом надання власної речі на продаж. Це можуть бути будь-які речі з гардеробу, м’які іграшки чи те, що більше Вам не пригодиться, але що зможуть придбати заради благодійності інші. Організатори продадуть ці речі під час «Family Weekend» у Луцьку, Володимирі-Волинському та Нововолинську під час таких же родинних фестивалів, що відбудуться в серпні та вересні цього року.

Кошти, виручені із благодійного Гаражного розпродажу на соціальному проекті «Family Weekend», представники Благодійного Фонду “Серце на долонях” долучать до придбання кювезу для недоношених новонароджених Луцького клінічного пологового будинку.

Організатори “Family Weekend” наголошують, що участь у благодійності приватних підприємців, які мають можливість принести неліквідний товар на Гаражний розпродаж – лише вітається! Не залишайтеся осторонь проблеми, яка допоможе тисячам діток! Це можуть бути також картки на знижки, сертифікати на різні послуги та інше, тому участь в гаражному розпродажі можуть взяти не лише власники магазинів,але й ресторатори, власники салонів краси, туроператори і так далі.

Речі можна приносити за адресою: місто Луцьк, вул.Лесі Українки, 27, що навпроти Книжкового пасажу (вхід – через арку), також заїзд з вул. Гаврилюка, 1.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!