02 серпня відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду програм, проектів, розроблених інститутами громадського суспільства стосовно дітей у Володимирі-Волинському.
Окрім членів комісії та керівників проектів, поданих на розгляд, на засідання прибула очільниця громадської організації «Берег надії» Олена Кандиба, котра запропонувала до порядку денного внести додаткове питання щодо відтермінування строку подачі проектів на тиждень, оскільки вона має бажання також подати на розгляд свій проект щодо організації семінарів, круглих столів та різного роду презентацій із залученням спеціалістиів. Свою пропозицію обгрунтувала тим, що на конкурс подано три проекти лише однією громадською організацією «Реверс» та низькою популяризацією самого конкурсу.
На це зауваження член комісії В’ячеслав Петрук зауважив, що прийнято регламент, в якому чітко зазначено, що продовження терміну подачі проектів передбачає 20 днів, а це не дасть змоги вчасно реалізувати ті, які вже подані. Крім цього, комісія минулого року пішла назустріч пані Олені та продовжила строки дії конкурсу, проте проект ця організація так і не подала. А оголошення про початок конкурсу було розміщене на офіційному сайті, тому опиратися на недостатність популяризації безпідставно.
Керівник громадської організації «Реверс» Максим Климюк, зважаючи на цей прецедент, запропонував зняти свої проекти за однієї умови, якщо інша громадська організація подасть три свої. При тому наголосив, що якби не проекти «Реверсу», даний конкурс ще рік тому канув би в лету. Бо бажаючих долучитися до написання програм у місті так і не віднайшлося.
Врешті-решт комісія приступила до оцінювання проектів: «Битва талантів» та «Турбота взамін на любов», які презентував Максим Климюк та «Військово-патріотичний табір» , який презентував Руслан Бормовий. За результатами оцінювання перемогу здобули «Турбота взамін на любов» та «Військово-патріотичний табір». Щодо пропозиції Олени Кандиби, начальник управління освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук повідомив, що у місті діє програма, в рамках якої можна залучити кошти для проведення круглих столів, семінарів та презентацій. Для цього потрібно звернутися в дане управління та узгодити формальності.
На завершення засідання конкурсної комісії голова громадського формування «Реверс» Максим Климюк подякував за співпрацю у плані реалізації проектів управління освіти, молоді та спорту виконкому Володимир-Волинської міської ради.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!