04 серпня з нагоди професійного свята – Дня національної поліції, у Володимир-Волинському відділі поліції відбулися урочистості за участі особового складу, представників міської та районної влади, духовенства.
Розпочинаючи урочисту частину, начальник відділу Михайло Бобик, котрому нещодавно присвоєно звання полковника, без статистичних даних та хвалебних од зауважив, що найкращим оцінювачем роботи кожного правоохоронця є вдячне громадянське суспільство. Приємним є те, що незважаючи на реформу, вдалося зберегти боєздатний та професійний колектив, який прикладатиме й надалі максимум зусиль задля збереження спокою мешканців Володимирщини.
«І хоча реформування пройшло для нашого відділу трохи болісно, проте вже є наказ начальника УНП про введення додаткових 8 посад. Покращилося фінансування та автопарк, який нещодавно поповнився новими автомобілями. Тому впевнений, що усі здобутки та ми й надалі покращуватимемо», – звернувся до присутніх Михайло Петрович та побажав професійної удачі, терпіння та усіляких гараздів родинам своїх колег.
Свою промови Михайло Бобик завершив віршом Ліни Костенко «Життя іде і все без коректур».
До слів привітань долучився Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк та заступник голови РДА- керуючий справами Сергій Романюк, котрі окрім вітальних слів вручили подяки, грамоти із матеріальними додатками кращим працівникам відділу поліції.
На завершення урочистої частини священики місцевих храмів Київського патріархату привітали присутніх правоохоронців на чолі із керівником з професійним святом та поблагословили їхню нелегку та пов’язану із ризиком службу. А в знак Божого благословення подарували ікону, як оберіг від всього нечестивого.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!