Як зазначає прес-служба прокуратури Волинської області, слідчими прокуратури   у поточному році до суду скеровано 29 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях.     З них 14 – у кримінальних провадженнях про злочини з ознаками корупції: Одне провадження – щодо працівника органів прокуратури, по 4 – щодо працівників митниці, органів національної поліції та органів ДФС і ще одне  – щодо працівника органу контролю.

Про це під час брифінгу розповів журналістам начальник відділу прокуратури Волині Євген Мотринець.  

         Упродовж останнього місяця прокуратурою Волині  скеровано обвинувальні акти щодо слідчого Луцького відділу ГУНП в області, старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах оперативного управління ГУ ДФС України у області, а також головного державного інспектора митного поста «Доманове» Волинської митниці ДФС.

Працівник поліції вимагав “винагороду” за закриття кримінального провадження й був затриманий 22 серпня  2016 року під час одержання від громадянина неправомірної вигоди у розмірі 200 доларів США.

Співробітник ГУ ДФС в області   збирав “данину” – по 2500 грн. щомісяця – з підприємця за не перешкоджання у здійсненні операцій з підакцизними товарами. 11 вересня він був затриманий під час одержання чергового “траншу”.

Інспектор митного поста “Доманове” тричі    вимагав та одержував від громадянина по 40 доларів США за безперешкодне здійснення контролю та митного оформлення його автомобіля під час виїзду з митної території України. Затримали митника теж на гарячому 28 серпня 2016 року.

Наразі всі троє постануть перед судом, який і визначить їм міру покарання.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!