На Волині Служба безпеки України спіймала підпільних шпигунів із   «Варти порядку». Група осіб займалась прослуховуванням телефонів та стежили за людьми, зокрема – посадовцями різних відомств. Отриману інформацію зловмисники використовували з особистою та комерційною метою, інформує прес-служба СБУ.

Під час обшуків у офісних приміщеннях, домівках та автомобілях п’ятьох учасників злочинної групи, правоохоронці знайшли шпигунське обладнання, карти пам’яті з фотографіями, зброю різних калібрів і набої до неї, а також гранати Ф-1 та протипіхотні міни. Спецобладнання, як з’ясували оперативники, було ввезено на територію України контрабандним шляхом.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 201 (контрабанда) та ч. 2 ст. 359 (незаконне використання спецтехніки для негласного отримання інформації) КК України. Крім того, під час розслідування до СБУ також звернулися мешканці Луцька із заявами незаконне приховане стеження за ними. За цими фактами розпочато провадження за ст. 182 (порушення недоторканності приватного життя) КК України. Затримано заступника голови Волинської обласної спілки афганців, керівника громадського формування «Варта порядку»Олександра Тиводара  

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!