З початку року країни ЄС відвідало близько 1,9 мільйонів українців. Йдеться на офіційному сайті ДПСУ.  При цьому все більше людей почали використовувати авіаційний транспорт, загалом літаками в європейські країни відлетіло 27% наших громадян. Не останню роль у збільшені пасажиропотоку зіграв звісно ж безвіз.

Від початку дії безвізових поїздок в країни Європи оформлено більше 3,6 мільйонів наших співвітчизників, при цьому майже 170 тисяч громадян України (в липні – 91 тисяча) скористалися перевагами спрощеної системи. В рамках безвізу 38% осіб слідували за кордон авіаційним транспортом. Решта українців користувалися залізницею чи перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС.  За  статистикою, найбільша активність подорожуючих спостерігалася на кордоні з Польщею та Угорщиною.

За весь період дії безвізу у перетині кордону відмовлено лише 55 громадянам України, переважно через не змогу підтвердити мету поїздки та на виконання доручень державних органів.

Нагадаємо: з 11 червня поточного року в Україні запроваджений безвізовий режим з країнами Європейського Союзу, що значно спрощує процес перетину державного кордону для українців.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!