Прикрий інцидент трапився сьогодні з учасником бойових дій, колишнім військовослужбовцем 51-ї ОМБр, Артемом Комісарчуком та п’ятьма його побратимами. Нагадаємо, хлопець пішов на фронт добровольцем, служив у другому артилерійському дивізіоні командиром гармати, разом з іншими бійцями у серпні 2014 році потрапив в оточення та  був взятий у полон, де перебував більше року. У вересні 2015 разом із підполковником Фураєвим був визволений.
Повертаючись із заробітків разом із п’ятьма товаришам атовцями, у Тернополі вони взяли пільгові квитки на автобус маршрутом “Тернопіль-Колиндяни рейс Тернопіль-Михайлівка”. Однак водій відмовився їх везти, мовляв, така воля перевізника: пільговиків не брати. Хлопці звернулись до адміністрації автовокзалу за роз’ясненнями і підтримкою, але там, за словами Артема, стали на бік перевізника. Коли ж атовці почали доказувати, що є закон, згідно якого вони мають право на пільговий переїзд, наштовхнулись на хамство. Зрозумівши, що по-хорошому не вийде, сіли в автобус і відмовились платити повну вартість квитка.
-Це жах! так і хочеться сказати: “Дякую, тобі ненько Україно, за “нове житя”. Напевно за нього ми воювали”, – говорить Артем. – А насправді дуже боляче було сьогодні оце все вислухати і пережити. Таке враження, ніби об нас ноги витерли. І це за те, що хотіли скористатись своїм законним правом на перевезення.
Насправді у цій історії  вражають дві речі. Перша: випадок трапився у Тернополі! ТЕРНОПОЛІ! На території Західної України! Де у війні постраждало багато хлопців, і де патріотизм, гадалось, на першому місці!!!! Друге: атошники їхали із… заробітків. Хтось скаже: що ж тут дивного, багато хто їздить за кордон заробляти. Але тут є одне “але”. За що тоді вони воювали? За що терпіли побої і знущання у полоні? За що загинули тисячі їхніх побратимів? Дехто перед війною мав хорошу роботу, яку втратив, і пішов добровольцем на фронт, повіривши в обіцяне Президентом України “нове життя”. Та от так його і не дочекався. Як і більшість українців, які змушені й далі їздити заробляти на нього. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!