Йдучи вулицею Ковельською, що у Володимирі-Волинському, на думку спадає уривок із мультфільму про Чебурашку та Гену, коли Чебурашка після довготривалого будівництва мовила: «Ось ми будували, будували та нарешті збудували».
Ні, не про якість дорожнього покриття вестимеся мова, про це вже достатньо критики. Хочеться нині загострити увагу на відсутності сміттєвих бачків. Перекладали тротуари по Ковельській і там, де автобусні зупинки облаштовані поодаль дороги, там вони залишилися. А ось на автобусній зупинці поблизу Будинку побуту, що напроти Поштампту, сміттєвий бачок зник. Звісно, він будівельникам заважав, тому його зняли. Тільки чомусь назад забули повернути. І чекаючи маршрутки, городяни не мають де вкинути навіть той же папірець з морозива.
Як мовлять, нічого особистого. Просто до редакції звернувся житель міста та озвучив про цю проблему. Як і те, що не усі власники торгових закладів подбали про урни для сміття. Тому вважаємо, що комунальникам на часі прислухатися до вислову міського голови Петра Саганюка: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!