Як зазначає прес-служба прокуратури Волинської області, рішенням Любомльського районного суду засуджено членів організованої злочинної групи – 43-річного та 38-річного громадян Республіки Польща, які незаконно ввезли з Польщі в Україну через митний пост “Устилуг” та збули на території нашої держави 2,5 кг амфетаміну.
Прокуратура Волинської області підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про контрабанду, незаконне зберігання, перевезення з метою збуту і збут психотропних речовин в особливо великих розмірах. Попри те, що обвинувачені своєї вини у скоєному не визнали, їхню винуватість повністю доведено доказами, здобутими в ході досудового розслідування.
Рішенням Любомльського районного суду старшого із наркоторговців – організатора і керівника злочинної групи – окрім контрабанди, незаконного зберігання, перевезення з метою збуту і збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 307 КК України), визнано винним ще і у перевезенні та зберіганні без мети збуту таблеток МДМА, які містять психотропну речовину (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 309 КК України) і призначено покарання у виді 11 років та 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.
Молодшому злочинцю суд призначив покарання у виді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!