Приємний і водночас несподіваний подарунок зробив відпочивальник з Німеччини десятирічній Кароліні Марходей, котра страждає на рідкісну хворобу. Разом з батьками та сестричкою дівчинка відпочивала на Світязі у наметовому містечку. Поруч у кемпінгу на колесах проводив своє дозвілля іноземець і бачив, як вона постійно слухала музику на планшеті. Коли мелодія замовкала, дівча починало помітно хвилюватися,  і тоді хтось із рідних вмикав її знову.

Одного дня незнайомець підійшов і дав їй свій планшет. Здивована мама Ірина пояснила, що донечка не може ним користуватися самостійно. Тоді чоловік, зізнався, що весь час спостерігав за ними і не міг не підійти не познайомитись. Дізнавшись її історію хвороби від мами, і те, що для дівчинки музика є своєрідною терапією, подарував їй планшет.

-Я спочатку не зрозуміла, що відбувається, і подумала, що відпочивальник з Нюрнберга залишив техніку на якийсь час, а потім забере , – розповідає Ірина Марходей. – І коли повторила, що донечка не вміє і не може нею користуватися, відповів, нехай планшет буде для неї подарунком. У той момент я настільки розгубилася, що забула запитати його  ім’я. А наступного дня він поїхав. Ми щиро вдячні йому за увагу і чуйність, яку він проявив до нашої донечки. Тепер вона слухатиме мелодії на подарованій техніці.

Жанна БІЛОЦЬКА

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!