Повідомляємо, що прийнятою Кабінетом Міністрів України постановою від 07 червня 2017 року №413 „Деякі питання удосконалення управління у сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними” затверджено Стратегію удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними.
У зв’язку з набранням чинності Стратегії, прийняті накази Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, якими надавалися дозволи громадянам, в тому числі учасникам АТО, на розроблення документації із землеустрою з метою передачі земельних ділянок безоплатно у власність, втрачають свою силу з 01.10.2017.
Також Стратегією передбачено, що у разі надання дозволів на розроблення документації із землеустрою територіальними органами Держгеокадастру до набрання чинності постановою Кабміну, затвердження такої документації здійснюється до кінця кварталу, що настає за кварталом, в якому була схвалена ця Стратегія, тобто до 30.09.2017.
Тому, пропонуємо громадянам, яким наказами Головного управління Держгеокадастру у Волинській області надано дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність, терміново звернутися до Головного управління (м. Луцьк, вул. Винниченка, 67) із розробленим та погодженим проектом землеустрою та заявою про затвердження проекту землеустрою до 15.09.2017 для його затвердження та надання земельної ділянки у власність.
Подані заяви із документацією із землеустрою після даної дати розглядатися не будуть.
За детальною інформацією громадяни можуть звернутися до Міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському Головного управління Держгеокадастру у Волинській області (м. Володимир-Волинський, вул. Олени Хохол, 22, тел. 21341).
Заступник начальника Міськрайонного управління
у Володимир-Волинському районі та
м. Володимирі-Волинськом Оксана Гжиб

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!