Не усі громадяни мають такі статки, що можуть собі ось так просто взяти і придбати житло. Тому  багато  орендує квартири та будинки, переплачуючи захмарні гроші: на лапу вкласнику житла та ще й додатково за комунальні послуги. Однак оформити субсидію не виявлялося можливості тільки тому, що у цьому житлі орендар не був офоіційно зареєстрований.

І ось на своїй сторінці у Facebook прес-центр урядового порталу опублікував таку інформацію: українці, які не мають офіційної прописки, можуть отримати субсидію на оплату комунальних послуг, звернувшись до органів соціального захисту з оформленим договором оренди житла. Щодо форми договору, то вона може бути у довільній формі.  Договір оренди не потрібно завіряти нотаріально, достатньо лише двох підписів – власника житла та орендаря. Такий документ є офіційним підтвердженням права людини на субсидію і повинен братися до уваги місцевими органами соціального захисту населення на користь сім’ї.

Таким чином, Уряд пішов назустріч і тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але сплачують комунальні послуги. Якщо людина не змогла оформити субсидію через відсутність прописки в даному помешканні, але там проживає і сплачує рахунки за тепло, газ, світло й воду, держава забезпечила їй можливість скористатися безповоротною допомогою на підставі договору оренди житла.  .

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!