Удвічі зросла кількість ігрових залів «Українська національна лотерея» у Володимирі-Волинському. Буквально навесні такі  заклади  можна було побачити навпроти площі Героїв (колишній книжковий магазин), у цьому ж будинку, у підвальному приміщенні, та у районі магазину «Ольвіта». Якщо зараз пройтися містом, один з’явився біля колишнього супермаркету «Фокстрот», інший – у приміщенні також колишнього кафе «Казка», у п’ятиповерховому будинку на вулиці Ковельській, де колись був магазин дешевих речей, у «Лорі»-Селфі-барі» та у військовому містечку (район «ВІКу»).

Заклади під цією вивіскою представляють собою звичайні ігрові салони, тільки на моніторах автоматів світиться надпис «Лотерейний білет». Закону, який би забороняв лотерейну діяльність, виявляється, у державі, немає.  Натомість є підзаконні акти, у яких апарати для розіграшу лотерей зазначені як «програмно-апаратний комплекс прийому оплати участі у лотереї та обробки інформації». Тож і придертися, виходить, до власників подібних закладів немає за що. Хіба за те, що відвідувачами, а згодом і жертвами, нерідко стають неповнолітні. Але це потрібно доказати.

Ростемо!!!! Чи не так? Тільки питання: у яку сторону? Хто заробляє на  цьому? А хто втрачає? Що має Володимир від таких закладів? І для чого маленькому містечку, де майже немає робочих місць, стільки ігрових залів? Та чи потрібні вони взагалі? На ці та інші питання збираємось почути відповіді на наступному засіданні громадської ради, на яку планується запросити представників податкової інспекції та поліції. Однак  чи змінить це щось, коли на законодавчому рівні заборони на них немає?  А поки у місті росте кількість аптек, «секондів» та ось таких «родзинок». Так і хочеться сказати: «Агов, туристе! Володимир княжий чекає на тебе»!

Жанна БІЛОЦЬКА

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!