Сучасне приміщення, нове обладнання, максимально наближений сервіс до кожного відвідувача, 130  адміністративних послуг – основні витяги зі звіту директора Володимир-Волинського міськрайонного Центру надання адміністративних послуг Алли Троць, озвученого на засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради 16 серпня.

Як зазначила Алла Ананіївна, колектив постійно працює над вдосконаленням діючих та запровадженням нових адміністративних послуг, для чого в липні було проведено оцінювання їх якості, в якому взяли участь 1602 громадянина. Окрім цього,  щовівторка в ЦНАПі  працюють представники комунальних установ, до яких можна безпосередньо звернутися задля вирішення проблем кожному мешканцю Володимира-Волинського.

З метою розширення спектру адмінпослуг, орієнтовно з листопада-грудня нинішнього року буде облаштоване спеціальне приміщення із відповідним обладнанням для виготовлення біометричних паспортів для виїзду за корлдон та внутрішньої ID картки. До того ж у плані  запровадження ще однієї  послуги – надання допомоги при народлженні дитини в момент її реєстрації за місцем проживання. Завдячуючи платним послугам, до місцевого бюджету за сім місяців надійшло 1 мільйон 469 тисяч гривень.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!