Встановлення та облаштування дитячих та спортивних майданчиків у Володимирі-Волинському нині є досить актуальною темою. Громада міста, особливо густонаселених районів із багатоповерхівками, щоразу звертається до міського голови та депутатів із зявами про встановлення подібних споруд для відпочинку, ігор та спортивного дозвілля дітей.

Власне із подібною заявою до міської влади звернулися жителі вулиці Сахарова про встановлення   закритого спортивного майданчика для гри у футбол. Цього бажають більше 70 мешканців, в яких є діти та онуки.  На противагу ініціативній групі на ім’я міського голови надійшла скарга від семи мешканців цієї ж вулиці про те, що у випадку спорудження спортивного майданчику, вони почуватимуть себе некомфортно, оскільки гра у футбол завадить їхньому відпочинку та збільшиться шум  у дворі.

Власне задля вирішення та узгодження цього  конфлікту, який розділив жителів Сахарова на два протилежних табори, прибули депутат міської ради Руслан Мороз, перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктор Фіщук. На збори зібралося більше півсотні мешканців двоповерхівок, у дворі яких за сприянням депутата Руслана Мороза  нещодавно облаштовано дитячий ігровий майданчик.

Пристрасті накалялися у повітрі настільки, що словесні перепалки, звинувачення, недолугі пропозиції іноді переходили на особистості та  долали усілякі бар’єри добросусідських відносин. Депутат Руслан Мороз під час спілкування із мешканцями, наголосив на тому, що упродовж  каденцій він на своєму окрузі намагається не лише допомогти у вирішенні проблем своїх виборців, а й ініціює особисто покращення умов їх проживання, виходячи із ініціативою щодо виділення  коштів на асфальтування вулиць, освітлення територій та встановлення дитячих майданчиків. Тому позиція декількох  виборців щодо заборони встановлення закритого спортивного  майданчику йому вкрай незрозуміла. Шукаючи компромісу, Руслан Андрійович подав декілька варіантів під площадку для майданчика, проте це жодним чином не влаштовувало тих, хто писав скаргу. Дивувало у цьому конфлікті й те, що  поважні люди, в яких також   є діти та онуки, відстоюючи нічим необгрунтовані  позиції, жодним чином не враховують бажання дітей, яким також потрібно десь проводити свій вільний час, фізично розвиватися.

Довготривала дискусія, яка була подібною на товчіння води в ступі, завершилася тим, що депутат Руслан Мороз та перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, зважаючи на думку більшості, запевнили в тому, що спортивний майданчик таки буде встановлений із врахуванням думок заявників та скаржників. Дітвора, почувши, що невдовзі матиме змогу ганяти м’яч на спеціальному майданчику, з усього духу весело прокричала «ура!»

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!