Депутатська діяльність спрямована на виконання запитів та доручень виборців, осбливо тоді, коли депутата обирають не за партійними списками, а по мажоритарному окрузі. Тому часті спілкування з людьми, вивчення та вирішення їх проблем для багатьох депутатів стають їх головною метою.

Основними пріоритетами депутата Володимир-Волинської міської ради Руслана Мороза є вирішення нагальних проблем його виборців, зокрема, асфальтування вулиць, прокладення водогонів, каналізування  та освітлення.  Будучи депутатом декількох каденцій, він особисто знає майже кожного жителя свого виборчого округу, регулярно організовує з ними зустрічі, на яких знайомиться з проблемами, які потім у вигляді запитів та звернень адресує відповідним службам для розгляду та позитивного вирішення.

У свою чергу виборці намагаються висловити йому свою вдячність. Цього разу до редакції звернулися жителі вулиці Григорія Косинки, на якій нещодавно проклали асфальтне покриття. Вони побажали на сторінках видання  виразити неабияку подяку Руслану Морозу за те, що його обіцянки не розходяться із практичними справами. Зокрема, вдячні за те, що віднедавна  їхня вулиця перетворилася із непрохідних канав у асфальт. Значна частина вулиці має освітлення, ще частина – очікує його монтаж. Окрім цього, передали вдячність від мешканців вулиці Дверницького, на якій вже розпочали ремонтні роботи  по асфальтуванню.

Побувавши на цих вулицях та зустрівшись із їх жителями, склалося враження, що люди недарма обрали Руслана Мороза своїм депутатом. Окраїна міста, так би мовити «шанхай», пертворюється у цивілізований район, де активно проводиться забудова новими просторими будинками.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!