І вкотре на незадовільному освоєнні бюджетних коштів наголошувалося 22 серпня на оперативній нараді за участю Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка. Підрядчики зволікають зі здачею актів виконаних робіт, внаслідок чого вчасно не освоєно 16 мільйонів гривень. Розпочався процес формування головними розпорядниками коштів бюджетних запитів на 2018 рік, проте не усі установи виконують графіки їх здачі. Поряд з тим, залишається відкритим питання встановлення камер відеоспостереження, на що виділено із бюджету 100 тисяч гривень.
Дещо гальмується питання здачі в експлуатацію 44-ох квартирного будинку для військових, зокрема під’єднання до електричної мережі КНС. І хоча ситуація під контролем, однак проблема не знята із порядку денного. Зависло у повітрі урочисте відкриття нового приміщення центру зайнятості, яке планувалося на День Незалежності.
На стадії завершення підготовка приміщень для військових, які ближчим часом мають повернутися на умовах ротації. Задля вивчення питання їх готовності до Володимира-Волинського прибуде губернатор Волині Володимир Гунчик.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!