На порозі осінь, яка нам дарує безліч овочів та фруктів, без яких ми вже не уявляємо свій щоденний раціон. Серд їх розмаїття останнім часом особливу увагу приділяють гарбузу, який, як виявляється, є найкориснішим овочем.

Отже, гарбуз найкраще підходить тим, хто мріє схуднути. Він малокалорійний, але багатий клітковиною. Завдяки цьому можна влаштувати розвантажувальний день на гарбузі і втратити на ньому до 3 кілограмів. Він швидко насичує організм і надовго позбавляє від відчуття голоду.

Використовується гарбуз для поліпшення зору.У гарбузі міститься рекордна кількість вітаміну А, який рекомендується для профілактики проблем із зором і його лікуванням на початкових стадіях.

Допомагає при безсонні. Цей овоч сприяє виробленню мелатоніну – гормону сну. Сон настає природно, гарбуз допомагає боротися навіть з важкими випадками безсоння. При цьому, прокидаючись, ти вже будеш сповнений життєвої енергії та сил, завдяки вітамінам групи В, які містяться в гарбузі.

Гарбуз, як виявляється, лікує нудьгу. Особливо осінню, коли літо позаду. У цей період на багатьох накочує депресія і тому особливо важливо почати додавати гарбуз в раціон вже зараз.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!