Ще тиждень часу залишилося до того урочистого дня, коли навчальні заклади розпочнуть навчальний процес. Дехто переступить поріг своєї школи вчергове, дехто востаннє, а дехто – з цікавістю, тримаючись за руку мами або тата. Бо для них саме 1 вересня розпочнеться старт у світ знань та дорослого життя.
У Володимирі-Волинському навчальні заклади готові приймати учнів, бо за літній період в усіх проведено косметичні, а де й капітальні ремонти, придбано обладнання та нові меблі. Тому в День знань школярів зустрінуть оновлені кабінети, де ще витатиме легенький малярний запах.
Цьогоріч армія першачків, як зазначає заступник начальника управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Алла Кузмяк, дещо порідіє, бо вже другий рік поспіль у місті спостерігається тенденція до зменшення кількості учнів, які переступають вперше поріг шкіл. Всього, за попередніми даними, вперше сядуть за парти 429 діток. Якщо взяти в розрізі навчальних закладів, то у ЗОШ №1 розпочнуть «гризти граніт» науки 52 першокласника, у ЗОШ №2 – 106, у ЗОШ №3-127, у ЗОШ №5 – 68 та в гімназії – 76.
Найбільший порівняно із минулим навчальним роком недобір у перші класи спостерігається у ЗОШ №2 та ЗОШ №3, де кількість першачків зменшилася відповідно на 45 та 18 осіб. Проте у гімназії та ЗОШ №5 число першокласників дещо збільшилося.
Велася розмова про навчання у дві зміни, проте, як наголосила Алла Кузмяк, навчальний процес в деяких школах організовується за подовженим розкладом.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!