Ось і позаду свята. Проте не для усіх вихідні дні видалися тихими та мирними, бо у той час, коли дехто розважався, працівники Володимир-Волинського відділу поліції змушені були працювати у посиленому режимі.
З інформації правоохоронців упродовж святкування Дня незалежності надзвичайних ситуацій не трапилося, окрім дорожньо-транспортної пригоди без потерпілих у селі Діхтів та крадіжки іграшкової машинки у супермаркеті «Наш край».
Однак неділя, 27 серпня, для працівників поліції була дещо напруженою у плані кримінальних пригод. Зранку після 10 години до поліції звернувся 15-річний юнак, котрий мешкає на вулиці Поліської Січі, із заявою про те, що у нього з-під будинку вкрали велосипед «Славутич». Після обіду надійшла заява від жителя села Охнівка, в якого невідомі особи розбили у будинку вікно та викрали особисті речі. Сума збитків встановлюється.
Опів на дванадцяту ночі цього ж дня надійшло повідомлення від чергового лікаря Володимир-Волинського ТМО про те, що на приймальне відділення доправлено 27-річного жителя міста із тілесними ушкодженнями черевної порожнини та лівого коліна. Під час огляду потерпілого вдалося з’ясувати, що у нього поблизу залізничного мосту по вулиці Пилипа Орлика із травматичного пістолета стріляв візуально знайомий Микола. Тривають пошуки зловмисника.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!