28 серпня відбулося розширене засідання колегії управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, на яке запрошені керівники навчальних, позашкільних та дошкільних закладів міста, представники батьківських комітетів та працівники управління.
За порядком денним першим взяв слово начальник управління В’ячеслав Петрук, котрий підсумував здобутки минулого навчального року та загострив увагу на тих проблемах і новаціях, які очікуються в новому 2017-2018 навчальному році. Зокрема, акценти ставилися на харчуванні дітей, особливо пільгової категорії, забезпеченні підручниками, наповненості класів та інклюзивній освіті. Поряд з тим, присутнім доведено основні показники щодо виділених коштів міського бюджету, наголосивши окремо на їх несвоєчасному освоєнні в сумі близько 1 мільйон 700 тисяч гривень. У своїй доповіді В’ячеслав Миколайович наголосив на повній готовності закладів освіти міста до нового навчального року. Паралельно зосередив увагу на підготовці до опалювального періоду та завершенні ремонтних робіт на ДНЗ №2, 7,8 та ЗОШ №5.
В обговоренні доповіді взяли участь працівники управління освіти, котрі у міру своїх функціональних обов’язків інформували про результати ЗНО, новій програмі навчання учнів у початковій школі, інклюзивній освіті та експериментальному майданчику на базі ЗОШ №3.
Підсумовуючи зустріч, міський голова Петро Саганюк привітав усіх із початком нового навчального року та побажав гарних здобутків і досягнень. Поряд з тим піддав критиці керівництво тих навчальних та дошкільних закладів, які вчасно не освоїли кошти, виділені на покращення матеріального оснащення та ремонтні роботи. Задля вивчення причин подібної ситуації, Петро Данилович повідомив, що у вересні відбудеться розширена нарада працівників освіти, на якиій помимо підбиття підсумків, підніматиметься кадрове питання. Дав завдання вивчити перепрофілювання ЗОШ №5, де є усі необхідні умови для здобуття якісної освіти, у гімназію. Порекомендував начальнику управління Петруку підготувати наказ на преміювання тих директорів та завідуючих, котрі проявили неабиякі організаторські та адміністративні здібності під час підготовки закладів до нового навчального року.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!