Прокуратурою Волинської області порушено справу проти  двох уродженців села Черняхівське Іванівського району Одеської області, яких звинувачують у  вербуванні та переміщенні з метою сексуальної експлуатації до Туреччини чотирьох волинянок. Йдеться на офіційному сайті.

Зареєструвавши в соціальній мережі «В Контакте» акаунт та в подальшому створивши групу «Секс в Луцьку», 31-річний та 30-річний спільники розмістили в ній оголошення про роботу для дівчат привабливої зовнішності із заробітною платнею від 200 до 500 доларів США на місяць та гарними умовами праці. Із травня по липень 2017 року зловмисники обманом завербували та, використавши уразливий стан і матеріальну залежність, перемістили у Туреччину задля сексуальної експлуатації двох 30-річних волинянок.

Ще двох жінок – 20-річну та 25-річну – один зі спільників намагався вивезти за кордон 5 липня 2017 року, проте, як відомо волинянам, був викритий та затриманий правоохоронцями у міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького. Іншого зловмисника затримали в Одесі 19 липня 2017 року.

Обох чоловіків, які нині перебувають під вартою, обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 149 КК України. Невдовзі вони постануть перед судом.

Зауважимо, що за такий злочин передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!