Кожна дитина є дорогоцінною і має право на захист, повноцінний розвиток та виховання у люблячій сім’ї. Проте не в усіх діток є повноцінні родини, бо різноманітні обставини, а віднедавна – війна, позбавляють їх найдорожчого – батька або матері. Так і з’являється в суспільстві ще один статус – діти –сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Прикро, що з кожним роком кількість таких дітей збільшується. Однак завданням влади є захистити, допомогти, а головне – не забувати їх.
Щороку у переддень свята Першого дзвоника влада Володимира-Волинського прроводить зустріч із статусними дітками, запрошуючи їх та їхніх опікунів для вручення подарунків. Цього року на зустріч, яка відбулася 30 серпня, запрошено 58 діток. З вітальними словами до присутніх прибув міський голова Петро Саганюк, котрий побажав присутнім міцного здоров’я, успіхів та гарного настрою.
Попереду новий навчальний рік, нові знайомства, нові враження та нові предмети. Для того, аби дітворі комфортно навчалося, у школах проведені ремонти кабінетів, класів, спортивних залів, харчоболків, на які у міському бюджеті, як наголосив Петро Саганюк, є достатньо коштів. Щороку навчальні заклади оновлюють матеріально-технічну базу, книжкові фонди та комп’ютерну техніку. Тобто, усе робиться для того, аби усі дітки міста, у тому числі ті, які позбавлені материнської або батьківської ласки, відчували себе комфортно та здобували якісні знання.
Після вітальних слів міський голова вручив кожній дитині пакунок зі шкільним приладдям та матеріальну винагороду в сумі 900 гривень, 800 з яких виділено із міського бюджету, а 100 – надав місцевий меценат Сергій Ковальчук.
Обличчя діток та їх опікунів були щасливими та дещо розчуленими. У декого із присутніх, хто втратив найріднішу людину на війні, виступили сльози. Тому в знак вдячності від присутніх опікуніів в адресу міській владі звучали слова вдячності за турботу та розуміння їхньої нелегкої долі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!