Нещодавно депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз, прибувши на зустріч із жителями вулиці Сахарова з метою врегулювання конфлікту між двома ініціативними групами з приводу встановлення для діток цього району закритого спортивного майданчика для гри у футбол, зосередив увагу присутніх на новенькому дитячому ігровому майданчику, який виблискував яскравим різнобарв’ям у дворі. До речі, його влаштування за кошти міського бюджету ініціював сам депутат. Проте не на усіх ігрових спорудах на той час можна було діткам проводити своє дозвілля, оскільки гойдалка потребувала встановлення додаткових деталей.
І ось упродовж двох тижнів, завдяки Руслану Морозу та його щоденному контролю, а подекуди фінансовій підтримці, увесь дитячий комплекс повністю готовий для ігор та розваг маленьких жителів вулиці Сахарова. Це усе робиться не для якогось політичного піару або слави. Вони Руслану Морозу – самодостатній людині та відомому у місті бізнесмену та організатору спортивних заходів із різноманітних видів спорту, не потрібні. Як наголосив на минулій зустірчі зі своїми виборцями Руслан, він сам з раннього дитинства мешкав на звичному в народі за назвою – «шанхаї», де окрім чагарників та непролазних доріг, нічого для дітей не було зроблено. Тому своє завдання як людини, депутата та батька трьох дітей він вбачає у турботі про маленьких жителів його виборчого округу.
Не встигла бригада майстрів дитячий майданчик привести до ладу, як зателефонувала до редакції жителька вулиці Сахарова пані Альона, котра виявила бажання винести від імені жителів, особливо діток, неабияку вдячність Руслану Морозу за те, що дітвора будинків має змогу змістовно проводити свій час на сучасному дитячому майданчику. При цьому виразила надію, що згодом у їхньому дворі виросте ще одна спортивна споруда – закрите поле для гри у футбол.
Кожна людина, яка взяла на свої плечі додаткову відповідальність, в даному випадку за комфортне життя своїх виборців, намагається викластися на повну. Це досить вдало асоціюється із діяльністю депутата Володимир-Волинської міської ради Руслана Мороза, котрий зайняв активну життєву та непохитну громадянську позицію, особливо тоді, коли вирішуються важливі питання життя громади міста.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!