Вчительку фізкультури львівської школи-інтернат №1 ім. Антонича суд забов’язав сплатити 300 тис. грн сім’ї 9-річного вихованця Остапа Баб’яка. Хлопчик загинув, випавши з 3-го поверху школи-інтернату, повідомляє life.pravda.com.ua.

У день загибелі в Остапа були 5 уроків. Його матір попросила відпустити сина раніше та провести лікувальну фізкультуру замість трудового навчання.

“Після заняття мати мала забрати Остапа, але попросила сина зачекати кілька хвилин у коридорі, доки вона доп’є каву з класним керівником. Остап посидів поруч із вчителькою декілька хвилин. Потім їй подзвонили, вона вийшла на 5 хвилин із класу, замкнувши за собою двері”, – розповів директор школи Орест Іваськів.

Остап відчинив вікно і випав на шкільне подвір’я. Смерть настала миттєво.

Матір загиблого звинуватила вчительку у смерті дитини. Катерина Беницька, вчителька фізвиховання, перебувала в шоковому стані. Їй викликали “швидку. .

Після трагедії звинувачена звільнилася з роботи, уникала будь-яких контактів зі ЗМІ.

Згодом з’ясували, що у школі просили матір додатково обстежити сина у психіатра. Батькам казали про специфічну поведінку сина і в дитсадку.  

“Удома батьки зняли усі ручки з вікон, тобто вони знали, що син може собі нашкодити. Але у школі про це нічого не сказали”, – пояснив Орест Іваськів.

Справу розслідували майже 3 роки, слідчі заслухали понад 30 свідків. Вчительку визнали винною. Обидві сторони можуть подати на апеляцію до 21 вересня.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!