Про створення соцмережі Ukrainians стало відомо після того, як президент України Петро Порошенко указом від 15 травня ввів в дію рішення РНБО про блокування російських соцмереж. Після цього команда з 30 програмістів із канадської IT-компанії StartupSoft заявила, що готова створити соцмережу Ukrainians, якщо отримає достатньо кількість підписів.
На початку червня розробники представили першу версію соцмережі, а через п’ять днів після запуску в ній зареєструвалося більше 100 тисяч користувачів. За три місяці існування у ній стали доступними пошук друзів, обмін приватними повідомленням та можливість ділитися новинами.

ось  співзасновниця проекту Олександра Струмчинська заявила про припинення Ukrainians

«Мене поставили перед фактом, що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода. І я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту», – заявила Олександра Струмчанська.

Вона пояснила, що розробники відмовилися доробляти соцмережу та передавати її комусь іншому. 
Водночас вона не уточнила причин такого рішення. Зазначимо, що зараз в соцмережі Ukrainians зареєстровано понад 396 тисяч користувачів. Проіснувала вона фактично три місяці.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!