Щовівторкова нарада за головуванням Володимир-Волинського міського голови, яка відбулася 05 вересня, акцентувалася на підготовці комунального господарства міста до опалювального періоду,  ліквідації боргів населення за одержані послуги із теплопостачання, зволіканню з початком робіт по прокладанню водогону по вулиці Броварній, заготівлі овочів для потреб харчування об’єктами соціальної сфери та освіти і формуванню бюджетних запиттів на 2018 рік.

У ході озвучення проблем міський голова наголосив, що усі ті розпорядники коштів, які вчасно не освоять цьогорічні капітальні та поточні видатки, мало того, що понесуть персональну відповідальність, а й не одержать жодної копійки без готової  ПКД. Жорстко   постало питання економії та переліміту енергоносіїв установами бюджетної сфери.  Вже другий місяць поспіль не вирішується питання встановлення у місті камер відеонагляду, на що Петро Саганюк дав термін до 1 жовтня.

У Володимирі-Волинському постала проблема руху важковагового транспорту, зокрема Дніпровської торгової фірми металовиробів, центральними вулицями міста, що призводить до руйнації дорожнього покриття.  Задля зняття даної проблеми,  потрібно негайно  вирішити питання транспортної розв’язки.

Бюджет міста по 8-ми місяців виконано на 128 %, що дало додаткових 20 млн 200 тисяч гривень.  Проте в серпні недоотримано 1,5 млн акцизного збору від реалізації ПММ, що   вплинуло на показники виконання бюджету.

Головою Волинської ОДА Володимиром Гуничокм анонсується розширена нарада по строках здачі в експлуатацію 44-квартирного будинку для військових, на яку запрошуватимуться головний замовник та головний підрядник.

«Цю нараду, швидше всього, проведемо наступного тижня. Здача будинку планується на листопад, однак мене тривожать темпи робіт. Тому ми маємо бажання послухати головних підрядчика та замовника про конкрентні строки завершення будівельних робіт та  ті проблеми, які місцева влада може допомогти вирішити. Орієнтовно будинок планується здати 15 листопада»,  – зазначив у розмові міський голова Петро Саганюк.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!