В урядовому кварталі Києва спостерігаються великі затори — автомобілісти проводять акцію з вимогою зробити дешевшим розмитнення іноземних авто.
Сьогодні власники автомобілів на іноземній реєстрації проводять акцію «За доступне розмитнення кожному українцю». Середмістя столиці зранку заповнили машини з іноземною реєстрацією – вони приїхали на акцію протесту, інформує ТСН.

Організатори обіцяли не менше ста тисяч учасників з усієї України. З’їжджатися  почали ще звечора. До столиці приїхали понад чотири тисячі  автомобілів із семи регіонів України. Водії вимагають від влади переглянути закон і дозволити їм вільно їздити на машинах з іноземними номерами протягом року за помірну плату.
Сьогодні в Україні нараховується понад 2,5 мільйона авто з єврономерами. Автодистриб’ютори вбачають у цьому порушення закону. Крім того, такі водії не несуть жодної відповідальності під час ДТП, бо насправді не є офіційними власниками авто, і можуть покинути місце автозлочину,  і відшукати їх фізично майже не можливо.

Натомість власники автівок запевняють – вони готові офіційно переєреструвати свої машини. Але за помірну плату. Наразі це є їхньою головною вимогою до влади. Протестувальники зауважують, що така плата має визначатися в процентному співвідношенні до вартості автомобіля. В будь-якому разі ця ціна не повинна перевищувати 500 євро, вважають активісти.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!