Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто» 8 вересня зробив неабиякий подарунок для Володимир-Волинського територіального медичного об’єднаннядіагностичну систему Q5 з кольоровим доплером, конвексним та лінійним датчиками загальною вартістю 323 432 гривні. Віднині на цьому апараті лікарі кабінету УЗД Світлана Піменова та Олена Оніщук проводитимуть абдомальні, гінекологічні і акушерські, урологічні, кардіологічні та інші обстеження.

На урочисте вручення прибув директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко, котрий зауважив, що цей подарунок для лікарні є заслугою клієнтів Приватбанку, які жертвують посильні суми коштів через систему Приват24, банкомати та термінали. Тим самим дарують, а подекуди рятують життя мільйонам українців. Тому він виразив неабияку вдячність усім, хто долучається до благодійності.

«Допомагати просто. І клієнти банку щодня доводять це. Загалом за чотири місяці Фонд надав допомогу на понад 20 мільйнів гривень. Ці кошти спрямовані на медичні заклади, дитячі будинки для малечі з особливими потребами, військовим, пораненим в АТО, постраждалим на шахті «Степова»», –  зауважив  Юрій Войтенко.

Головний лікар ТМО Олександр Клачук, у свою чергу, наголосив на тому, що  цей апарат є неабияким подарунком для жителів міста та району, адже те обладнаня, що нині використовується для проведення ультразвукової діагностики, є вже морально застарілим.

Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк  спершу виразив велику подяку керівництву ПриватБанку та благодійному фонду за долучення до вкрай потрібної справи – участі у лікуванні пацієнтів Володимирщини. Крім того, зауважив, що міський бюджет перебуває на обслуговуванні не лише ПриватБанку, однак тільки ця банківська установа виявила бажання допомогти лікарні новим сучасним обладнанням. Адже мединина – це, перш за все, здоров’я нації.  До того ж, додав міський голова, за рахунок коштів міського бюджету щороку ТМО має змогу проводити ремонти, придбавати медичні препарати та обладнання.

Це не єдина добра справа клієнтів ПриватБанку. У серпні Нововолинська міська лікарня отримала аналізатор електролітів та річний комплект реагентів до нього. Згодом цьому ж медичному закладу передадуть інкубатор для новонароджених вартістю 300 тисяч гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!