Під час оперативної наради за головуванням Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка, яка відбулася 12 вересня, підіймалося ряд проблем відносно підготовки комунального господарства та житлового фонду до опалювального періоду, реєстру дитячих ігрових майданчиків, виплати тіньової заробітної плати та формування кошторису на 2018 рік. Поряд з тим підіймалося питання організації перевірки харчування учнів у навчальних закладах та постійного супроводу сімей загиблих в АТО та дітей-сиріт.
Під час брифігну Петро Саганюк прокоментував ситуацію щодо критики ЗМІ в адресу влади, спровокованої цирковою рекламою у вигляді слона, якого водили вулицями Володимира-Волинського. Як зазначив міський голова, заборона експлуатації тварини діє у випадку, коли над нею знущаються. А ті, хто здійняв скандал, нехай краще наведуть у себе порядок, особливо у притулках.
«Хіба хтось із жителів міста був незадоволений тим, що побачив живого слона? Не всі мають змогу поїхати до Індії чи Шрі-Ланки, де живуть слони. Може наші діти за все своє життя тільки його раз і побачили на вулицях нашого міста», – дещо обурено прокоментував Петро Саганюк скандал, роздутий ЗМІ.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!