Вже зо два місяці мало не на кожній оперативній нараді Володимир-Волинським міським головою Петром Саганюком підіймається питання встановлення додаткових 21 відеокамери на вулицях міста. Оптимістично все розпочиналося. З розмов та запевнянь заступника та начальників відповідних управлінь можна було зрозуміти, що за якийсь місяць часу камери будуть встановлені. На черговій сесії депутати виділили навіть 100 тисяч гривень, за які ніби-то мали придбати відеокамери, їх змонтувати.
Час йде, а камер у місті так і немає. Про дату або навіть місяць їх встановлення вже ніхто й прогнозувати не береться. І ось на вівторковій оперативці начальником управлінння житлово-комунального господарства та будівництва Віктором Фіщуком були відкриті «усі карти». Як виявляється, 100 тисяч гривень вистачило лише на виготовлення проектно-кошторисної документації, яка ще має пройти відповідні процедури – експертизи та узгодження. Однак коли оприлюднив Віктор Сергійович весь кошторис, а це 3 мільйони гривень, навіть міський голова Петро Саганюк засумнівався у доцільності впровадження такого проекту у місті.
«Три мільйони гривень – це надто значні кошти, яких потрібно ще відшукати в бюджеті. Крім цього, треба виділяти окремо кошти на їх обслуговування. Закрадається думка, а чи не краще збільшити штат муніципалів? Як буде готова проектно-кошторисна документація – будемо щось тоді вирішувати», – зауважив міський голова.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!