13 вересня 2017 року, у Володимир-Волинській ЦРБ відбувся вечір-спомин «Світ поета – мереживо слова і долі», присвячений 55-річчю від Дня народження поета Анатолія Махонюка та виходу його нової посмертної збірки «Зірка пливе до світанку», зазначено на сайті Володимир-Волинської РДА.
На вечір пам’яті із рідного села поета Овадного приїхали його батьки та сестра Галина. Насолодитися словом Анатолія Махонюка, познайомитися із його новою збіркою ще не друкованих верлібрів прийшли керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк та заступник голови районної ради Алла Мельник.

Про нелегку долю поета в інвалідному візку й про велич його образного, філософського, вражаюче щемливого слова говорили директор ЦРБ Людмила Сулік та ведуча заходу бібліотекар 1 категорії Тетяна Абаліхіна.
Захід продовжили студенти місцевих вишів, які донесли до слухачів біографічні сторінки життя поета, розкрили мелодійність його віршів, потужну силу і глибину його поезії.
Сам же Анатолій Махонюк – член Національної спілки письменників України з 2003 року, народився у 1962 році. З-під пера цієї мужньої й талановитої людини народилися поетичні збірки «Благословення», «Дощу мелодія блакитна», «Осінній сонях», «Колекціонер календарних листків»,» «Допоки бачу тінь свою», «П’ять кольорів тіні», «Зірка пливе до світанку» та книги для дітей «Гороскоп для Мурка», «Казка про джмелика-мандрівника», «Книжка не про мишку».
Усе своє творче життя поет, незважаючи на невиліковну хворобу, дарував цікаві, напонені життєвою мудрістю, поетичні рядки, які ластівками розлетілися по світу.
У 2016 році знеболене від мук та страждань серце Анатолія Махонюка перестало битися. Волинь втратила ще одну прекрасну людину, яка так прагнула творити добро та сіяти мудре та вічне.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!