Про спортсменів із Володимира-Волинського відає не лише Україна, а й Європа. Бо щоразу із чемпіонатів різного рівня володимирські спортсмени привозять медалі. Досить активно останнім часом популяризується серед дівчаток бокс. І хоча здається, що це не надто жіночий вид спорту, саме на цьому поприщі юні боксерки стають відомими завдяки прекрасним результатам. Звісно, цьому сприяють не лише внутрішня воля та жага до перемоги кожного спортсмена, а й тренерського складу із клубу «Любарт», де створені прекрасня умови для тренування та здобуття майстерності.
Про те, що на серпневому чемпіонаті України серед жінок-молоді та юніорок до Володимира-Волинського привезла срібну медаль за зайняте друге місце Наталія Павловська, описували ЗМІ. І ось 14 вересня у приміщенні клубу «Любарт» за ініціативи його керівника Володимира Подзізея зібрався тренерський склад та усі вихованці задля того, аби вкотре привітати боксерку Наталію Павловську та тренера Юлію Семко із високим результатом.
На зустріч запрошено депутата Володимир-Волинської міської ради, голову молодіжної ради міста Максима Климюка, котрий неодноразово надавав допомогу у придбанні необхідного обладнання для клубу. Як зазначив у розмові Володимир Подзізей, Максим Сергійович є добрим та давнім другом для «Любарта», оскільки жодного разу не відмовив у допомозі, цікавиться його життям та неодноразово навідується до тренувального залу..
Перші привітання для призерки Наталії Павловської під оплекси звучали від керівника «Любарта» Володимира Подзізея, котрий виразив надію на те, що ця юна спортсменка здобуде ще вищі результати, оскільки, скромна у побуті, на ринзі вона перетворюється на справжнього бійця.
На зустрічі таж був присутнім Сергій Бородін, спорт у якого розпочався із тренувального залу «Любарта» у 14 років. Звертаючись до молоді, Сергій наголосив, що не відразу можна здобути високих результатів, оскільки шлях до професійного рингу та перших перемог – щонайменше 5 років наполегливих тренувань.
Депутат міської ради Максим Климюк, дякуючи за запрошення, у першу чергу привітав призерку чемпіонату України Наталію Павловську. Звертаючись до усіх присутніх, Максим Сергійович наголосив, що Володимир-Волинський завдяки боксерському клубу «Любарт» одержує професіональних спортсменів, які стають гордістю усієї країни. Приємно, як наголосив у розмові Максим, що своїм прикладом боксери та тренерський склад доводять те, що у місті спорт активно розвивається та дає високі результати. Тому на завершення усім юним боксерам побажав тільки перемог.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!