Кар’єра кожного випускника будь-якого вишу залежить від декількох чинників, одним із яких є співпраця із службою зайнятості. І якою вона буде – плідною чи безрезультатною, залежить від двох сторін. Однак у цьому проекті важливим є ще бажання студентів реалізувати себе у житті.

Саме ці критерії є уособленням співпраці Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості з Володимир – Волинським ВПУ в рамках роботи Центру професійного зростання «Профі».

14 вересня директор центру зайнятості Наталія Уколова провела робочу зустріч з заступником директора училища з навчально-виробничої роботи Володимиром Пашком та заступником директора з навчально-виховної роботи Наталією Богдан. Під час зустрічі були окреслені спільні заходи на новий навчальний рік. Також оновлено інформаційні матеріали Центру кар’єри  та актуальні вакансії.

 Центр кар’єрного зростання «Профі» передбачає супровід випускників у подальшому кар’єрному і професійному рості, інформування студентів про нові спеціальності, програми навчання й індивідуальні можливості для кожного випускника, інформування про можливості одержання першої роботи й кар’єрного просування.

Щороку вище професійне училище  випускає у світ  молодих спеціалістів робітничих професій, для яких пошук роботи є надзвичайно актуальним. Для того аби віднайти себе на ринку праці,  кожен учень, навчаючись у стінах закладу,  зможе отримати необхідну інформаційно-консультаційну допомогу у пошуку роботи та підтримку у започаткуванні власної справи.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!