Про встановлення камер відеонагляду та використання коштів для проведення комплексу робіт за програмою «Чиста вода на Побужжі» слухалося 19 вересня на апаратній нараді за головуванням Володимир-Волинського міського голови.  Щодо  інформації по кошторису монтажу системи відеоспостереження, Петро Саганюк зазначив, що спочатку  варто вивчити питання  обладнання, його вартості, визначитися із територією покриття, зокрема центральних вулиць Володимира-Волинського, а вже потім передбачити  суму видатків у бюджеті, яку подати на розгляд депутатів міської ради.  Поряд з тим, з 1 жовтня управління житлово-комунального господарства  щотижнево зобов’язане звітувати про хід виконання прогами «Безпечне місто».

Щодо використання коштів на проведення робіт із водопостачання, головний інженер водоканалу Ярослав Ковалюк проінформував, що проплачено аванс 89 тисяч гривень за початок робіт із прокладання водогону по вулиці Броварній. Щодо завершальної стадії проекту «Чиста вода», очікуються результати експертизи після виправлення деяких помилок, допущених у ПКД.

Питання зволікання освоєння коштів за вищезгаданою програмою вже неодноразово підіймалося на апаратних нарадах,  тому міський голова попередив про можливість кадрових змін на водоканалі. До того ж виникли проблеми із водогонами, які не витримують тиску та виходять з ладу вже під нещодавно прокладеним асфальтним покриттям.

У Володимирі-Волинському серед білого дня на улиці Ковельській, 73 розібрали три  сміттєві майданчика, внаслідок чого забрано металеві труби та огороджувальну сітку. Про це повідомив директор «Полігону» Олександр Козичко.

Підіймалося на нараді питання здачі будинку для військових. І хоча у минулу п’ятницю в ОДА відбулася нарада із підрядними фірмами, керівництвом відповідних організацій та установ, проте проблема завершення будівельних робіт й надалі не знята із порядку денного.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!