Вимоги до кандидата: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст. Стаж роботи за фахом не менше одного року. Досконале володіння державною мовою, основами діловодства, навиками роботи на персональному комп’ютерні та використання програмних засобів – Microsoft Office 2003-2013 (MS Word, MS Excel, MS Power Point), Mozilla Thunderbird, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Outlook Express.
  Крім того, він повинен знати технічні характеристики ПК та його складові частини, програмне забезпечення MS OFFICE, ESET Endpoint Antivirus, Oracle Database, операційні системи WINDOWS 98, WINDOWS XP, WINDOWS 7, WINDOWS 10, WINDOWS 2000 SERVER, WINDOWS 2003 SERVER, WINDOWS 2008 SERVER, комп’ютерні мережі на базі ОС WINDOWS, мережеві протоколи, технічні характеристики та складові частини табло «Біжуча стрічка» та тачскріни, профорієнтаційних терміналів.
З умовами роботи можна ознайомитися та подати документи особисто за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 18, тел. 2-19-33, 2-33-74.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!