Акушерське відділення Володимир-Волинського ТМО поповнилося новим пристроєм –  неінвазивним транскутанним фотометричним аналізатором – «БІЛІТЕСТ» тип АГФ – 02 для проведення білітесту – діагностики та контролю гіпербілірубінемії у новонароджених, – йдеться на сторінці Фейсбук Володимир-Волинського ТМО. 
Використання пристрою дозволить обмежити коло новонароджених, у яких вимагається взяття крові для дослідження на білірубін. “Білітест” дає можливість деталізованого спостереження за динамікою жовтяниці новонароджених і ефективністю проведення терапії.
Проблема гіпербілірубінемії  (патологічна зміна сироватки крові, що проявляється в підвищенні концентрації білірубіну, яка виникає як наслідок посиленого розпаду гемоглобіну у новонароджених, незважаючи на тривалість в вивченні зберігає свою актуальність.

  В епідеміологічному плані за останні 5 років в багатьох регіонах нашої країни відмічається підвищення захворюваності на гіпербілірубінемію, як у недоношених так і в доношених малюків.
За 2 місяці в пологовому відділенні Володимир-Волинського ТМО проведено 54 дообстеження у новонароджених з ризиками виникнення гіпербілірубінемії.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!