Укравтодор співпрацюватиме з Белавтодор для підвищення якості українських доріг. Про цей деться на сторінці Укравтодору у Facebook.

«У рамках подальшого розширення конкуренції на ринку послуг в дорожній галузі і підвищення якості робіт з будівництва та ремонту доріг в Україні керівники Укравтодора зустрілися з генеральним директором холдингової компанії «Белавтодор» Юрієм Масюком. На зустрічі обговорили питання подальшої співпраці з білоруською компанією в площині будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг в Україні», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, основними видами діяльності холдингу «Белавтодор» є будівництво, реконструкція та капітальний ремонт автомобільних доріг. У період з 2010 по 2016 роки підприємствами холдингу успішно реалізовані такі проекти в Республіці Білорусь: об’їзна дорога на території Національного парку «Біловезька пуща», дорога М-4 Мінськ-Могильов з мостом через р. Дніпро, Південно-Східна об’їзна дорога м Островець, мости через річки Дніпро, Західна Двіна, Сож, Щара, Уборть, Птічь, Бася, друга кільцева автомобільна дорога навколо. м.Мінськ.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!