Виконання депутатських обіцянок – основа кожного обранця, який представляє своїх виборців у місцевому органі самоврядування. Саме за таким принципом працює депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз, в котрого пріоритетом у  вирішенні проблем жителів міста є ремонт вулиць, які десятками років не бачили навіть грейдера.

Цьогоріч питання  доріг  стало першочерговим завданням усього депутатського корпусу,  тому мало не  кожної сесії приймаються рішення про виділення значних коштів на їх ремонт.   Приблизно місяць тому розпочали ремонт вулиці Дверницького, яка  була внесена у перелік першочергових об’єктів. На самому початку робіт, під час зустрічі Руслана Мороза з жителями цієї вулиці, дехто сумнівався у тому, що вдасться згодом ходити по асфальті. Проте Руслан Андрійович запевнив людей, що ремонт візьме під особистий контроль.

І ось нещодавно вулиця набула оновленого вигляду. І коли депутат вкотре приїхав на зустріч із жителями Дверницького, люди лише красно дякували за турботу. Поряд з тим, висловлювали неабияку вдячність усьому депутатському корпусу на чолі із міським головою Петром Саганюком. Бо тільки спільне розуміння проблем та їх позитивне вирішення, дають хороші результати та вселяють довіру до влади.

Ще одна добра справа депутата. Ще одна подяка від виборців. Проте на цьому   Руслан Мороз не збирається зупинятись, бо й надалі вивчатиме проблеми громади міста, своїх виборців та усіляко намагатиметься їм допомогти у вирішенні нагальних питань.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!