Питання підготовки об’єктів комунальної та соціальної сфери  до опалювального періоду слухалося на засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради. З основними показниками готовності виступив начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктор Фіщук. котрий наголосив, що на 100 % готові заклади освіти, охорони здоров’я, із 191 житлового будинку підготовлено 184; із 19 – готові 16 котелень; 98 % теплових мереж та 100% водогонів та мереж із водовідведення. Що стосується спецтехніки, то вона підготовлена на 100 відсотків, а для посипання доріг закуплено 500 тонн піску. На черзі соляна суміш. Теплокомуненерго розробляє нові тарифи, проводить заготівлю дров та готує документи щодо передачі на баланс котелень на тверде паливо.

Проте не усі  роботи виконані у повному об’ємі. Як наголосив міський голова Петро Саганюк, не освоєно близько 2 млн грн. коштів по проекту «Чиста вода», не розпочато монтаж водогону по вулиці Броварній, на що виділено із державного бюджету близько 500 тисяч грн.; не усі прибудинкові території заасфальтовані; не вирішене організаційне питання  виготовлення технічних умов монтажу КНС біля будинку для військових. ЖЕК має мільйонні борги від населення, що негативно впливає на фінансовий стан установи.  Потрібно оперативно провести закупівлю овочів для   закладів освіти, охорони здоров’я та соціальних установ. Тобто, ще проблеми у місті існують, над якими потрібно попрацювати.

Напередодні, під час зустрічі міського голови із головою ОДА Гунчиком обмовлено, що фінансування пільг   може з нового бюджетного року лягти  на плечі місцевих бюджетів. Тому, як наголосив Петро Данилович,  згодом будемо тільки згадувати  хороші часи, коли у бюджеті  було достатньо коштів.

Решту питань порядку денного, а їх було 32, прийнято без суттєвих зауважень та змін

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!