Незабаром Кабінет міністрів може дозволити українцям орендувати житло з правом викупу. Відповідну програму вже розробили фахівці Державної іпотечної установи. Про це повідомляє hyser з посиланням на ТСН.

За словами чиновників, стати власником житла в лізинг можна буде через 20 років. Крім того, вони обіцяють, що українцям в цьому випадку не доведеться платити перший внесок, а щомісячна виплата буде цілком підйомною.

На даний момент йде робота над пілотним проектом. До кінця цього року перші 100 квартир розподілять між жителями Києва. Але вже в 2018 році уряд має намір впровадити подібні проекти по всій Україні.  За підрахунками чиновників, за квартиру площею близько 50 кв. м за умовами лізингу на 20 років доведеться платити близько 5,2 тис. грн на місяць.

Але головна проблема полягає в тому, що в чергу в міському або районному раді зможуть стати далеко не всі. Дану програму розробляли насамперед для воїнів АТО. У майбутньому Кабмін хоче розширити її дію на українців, яким платять зарплату з держбюджету. І тільки потім стати в чергу на оренду житла з правом викупу зможуть всі громадяни України.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!