Напевно, більшість читачів «ВолодимирМедіа» уже дізналися про те, що у  Максима Климюка, депутата Володимир-Волинської міської ради, керівника молодіжної громадської організації ”Реверс”, засновника ліги КВН у місті, сьогодні – 26 вересня – День народження.

Звісно, у цей день Максим Сергійович приймає десятки, якщо не сотні вітань від родини, друзів, колег, які зичать цій молодій енергійній людині усіляких гараздів та молодечого запалу ще на довгі роки. Але найприємнішим та неочікуваним подарунком для Максима стали вітальні та вдячні слова від виборців його округу, закрема вулиці Броварної, де  напередодні  розпочато монтаж водогону, який чекали жителі цього району Володимира-Волинського з   початку першої забудови. За довгі роки очікувань  мешканці зневірилися у тому, що їхня вулиця буде колись під’єднана до центрального водопостачання.

Напередодні Максим Сергійович, володіючи інформацією про початок робіт на Броварній, завітав на цю вулицю. Відразу ж біля нього зібралися жителі, які   здивовано спостерігали за ходом будівельних робіт. Адже днем раніше й натяку не було на те, що кластиметься водогін, а на сьогодні – під деякими приватними оселями  вже лежали труби, по яких до кожного  помешкання  подаватиметься вода. І вже не доведеться  біля будинків  бурити скважину та витрачати на це шалені гроші.

Звісно, сам  Максим Сергійович не очікував такого подарунку саме на свій день народження, бо надто складним та тернистим видався шлях від першої зустрічі із жителями Броварної, на якій підіймалося нагальне питання будівництва водогону.  У міському бюджеті на все іноді не вистачає коштів, тому   Максим Климюк вирішив скористатися правом дептатського запиту та   власноручно інціював  звернення до народного депутата Ігоря Гузя щодо виділення півмільйона гривень на фінансування робіт із прокладання водогону. Неодноразово довелося звертатися до нардепа, адже виділення коштів – справа не одного дня.  А ще важчим стало  їх освоєння. Оскільки не завжди підрядчики можуть вчасно приступити до виконання робіт.

Коли є початок, має завжди бути кінець. Так і в даному випадку. Максим Климюк, перш за все, дякує своїм виборцям за віталььні слова та обіцяє, що за ходом робіт вестиме щоденний контроль. А вінцем цього проекту   планує урочисте відкриття водогону за участі усіх жителів, представництва міськї влади та народного депутата Ігоря Гузя, котрий все ж таки зумів переконати Верховну Раду передбачити у бюджеті країни частинку коштів на вирішення проблем своїх виборців.

Варто віддати належне керівництву міської влади за те, що постійно тримає на пульсі  проблеми громади  та спільно  з депутатським корпусом оперативно намагається їх вирішити.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!