ПриватБанк відкриває двері школярам, які хочуть побачити роботу фінансової установи зсередини. У відділеннях банку постійно відбуваються екскурсії для дітей. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Юрбою дітей у відділенні ПриватБанку вже нікого не здивуєш. У рамках освітньої програми ЮніорБанку малечу навчають фінансовій грамотності і показують роботу відділень. Діти можуть відчути себе працівниками банку, навчитися користуватися пристроями та механізмами, вживу побачити, як працюють прилади для рахування та перевірки грошей, пише “Волинська правда”.

“Екскурсії у відділення банку – це можливість для дітей зрозуміти, як працює фінансова установа та чим займаються працівники ПриватБанку. Можливо, для когось це стане стимулом для вибору майбутньої професії”, – зауважила керівник напрямку “ЮніорБанк” на Волині Наталія Лукасюк.

  До слова, екскурсії безкоштовні та відбуваються регулярно. Так, відділення ПриватБанку у Володимирі-Волинському запроваджує щотижневі дитячі дні відкритих дверей по четвергах. Екскурсії користуються популярністю серед малечі, адже краще один раз побачити, ніж кілька разів почути.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!