Сьогодні, у День Воздвиження Чесного Хреста Господнього  у Володимирі-Волинському перебував народний депутат Ігор Гузь. Одним із об’єктів інспектування  робочої групи у складі нардепа, його  помічників, керівництва міської ради та начальників структурних підрозділів виконавчого комітету, були стадіон в районі ЗОШ №1 та вулиця Броварна, де за кошти державного бюджету прокладено новий водогін. До складу   групи приєднався  депутат Володимир-Волинської міської ради Максим Климюк, котрий подякував Ігорю Володимировичу за те, що народний обранець переймається проблемами громади  та докладає максимум зусиль задля позитивного  вирішення  питання виділення коштів із державного бюджету на їх подолання.  Адже та вода, яку споживали жителі вулиці Броварна, не витримувала жодної критики.

Окрім водогону, нардеп пообіцяв посприяти у виділенні державних коштів на  реконструкцію занедбаного стадіону,  на якому, на думку Ігоря Володимировича, потрібно встановити ряд спортивних споруд.  Однак для цього потрібно намітити комплекс робіт, прорахувати суми витрат. Його   підтримали усі присутні, а помічник нардепа Валентин Кошельник  подав пропозицію щодо вкладання на стадіоні штучного покриття, яке дасть можливість тренуватися місцевій футбольній команді. Звісно, це дороговартісне «задоволення», проте, як наголосив Валентин Кошельник, воно  того вартує. Надіємося, що завдячуючи підтримці народного депутата місто невдовзі одержить сучасний  стадіон.

Завершення робіт щодо під’єднання  вулиці Броварної до центрального водогону  планується у двотижневий термін. Наступного року, як пообіцяв перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук, на цій вулиці прокладуть асфальт.  А міському депутату Максиму Климюку доведеться й надалі лобіювати у міській раді вирішення проблем жителів свого виборчого округу, в тому числі постійно нагадувати про виконання тих  обіцянок, які чиновники роздають під час зустрічей. Надіємося, що депутатський корпус у цьому йому сприятие.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!