Щороку Володимир-Волинське  ВПУ випускає у світ понад дві сотні молодих спеціалістів робітничих професій, для яких пошук роботи є надзвичайно актуальним. Більшості з них, хоч і не завжди за спеціальністю, але все-таки вдається працевлаштуватись, серед винятків лише ті, хто йде служити до війська, продовжує навчання у виші або ж не працює за сімейними обставинами.

26 вересня відбулась чергова тематична зустріч випускників з потенційними роботодавцями. На заході були присутні групи продавців продовольчих та непродовольчих товарів. Роботодавців представляли: голова спілки промисловців і підприємців міста Володимира-Волинського та району підприємець Любімцева Н.А., підприємець Пагуба Т.Ю. та підприємець Шандалко Н.М. Вони  ознайомили випускників із вакансіями , можливостями та умовами проходження навчальної та  виробничої  практики та працевлаштування на перше робоче місце .

Після завершення офіційної частини заходу учні опрацьовували інформаційні матеріали представлені в центрі кар’єри , спілкувалися індивідуально з роботодавцями та фахівцями центру зайнятості.

Активність усіх учасників зустрічі була свідченням того, що діяльність центру кар’єри важлива і потрібна.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!