Волинські школи активно переходять на сучасні технологі, зокрема на нову систему оплати обідів  з допомогою приватбанківських пластикових карток «ЮніорБанку». 

Це є надто зручним та важливим, адже завдячуючи картці, яка прив’язана до картки одного із батьків, їм відомо, що придбала дитина у шкільній їдальні.   Карта «Юніора» дозволить вирішити дане питання та повідомити батьків про це за допомогою безкоштовного смс-інформування.

Картки Приватбанку для оплати харчування запроваджені  у декількох навчальних закладах Володимира-Волинського. Як інформує керуючий місцевого відділення «ПриватБанку» Ольга Барабаш, нововведення запроваджено вже у шкільних їдальнях ЗОШ №2 та ЗОШ №5. Проводяться переговори із підприємцями, які організовують харчування учнів у гімназії імені Цинкаловського та ЗОШ №3.

Як наголосила Ольга Валеріївна, нова система оплати  вигідна і корисна. Тепер навчальні заклади менше мають справу з готівкою, а батьки  завжди можуть дізнатися, чи прогулює школу їх дитина, чи купувала вона собі гарячий обід. До того ж, впровадження банківських карток для дітей навчить їх правильно витрачати гроші.

За словами  Ольги Валеріївни, школа застрахована від таких неприємних для неї інцидентів, як втрата учнем готівки або крадіжка грошей. Навіть якщо дитина втратить картку, нею ніхто не скористається.   Протягом декількох  хвилин після того, як школяр розплатився картою «Юніора», на телефон батькам приходить смс-повідомлення про суму покупки й точці, де вона здійснена. По-друге, батьки можуть обмежити можливість знімати готівку з картки. Третій варіант контролю – встановлення щоденного ліміту витрат. Словом, можна бути впевненим, що всі виділені школяреві гроші, не зникнуть за пару годин.

Причому для поповнення балансу дитячої карти батькам не доведеться щотижня приходити у відділення банку або шукати банкомат: кошти дитині можна перевести з власної карти «Універсальна» Приватбанку.

У шкільних їдальнях «ПриватБанк» безкоштовно встановлює POS-термінали, через які діти карткою розраховуються за сніданки і обіди.  Ось тільки на запитання, чому не  усі шкільниі їдальні Володимира-Волинського  перейшли на подібну систему розрахунку, керівник відділення «ПриватБанку» Ольга Барабаш відповіла, що на це не погоджуються підприємці, які забезпечують харчування учнів. Із підприємцем, котрий харчує дітей ЗОШ №3, вже рік йдуть перемовини, проте він ніяк не хоче йти на контакт. Навідріз відмовляється він подібної банківської послуги.

Проте перемовини тривають й надалі. У планах – охопити даною послугою вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!