Проект “Турбота взамін на любов” продовжує дарувати дітворі з особливими потребами радість і незабутні враження. Так, недільного ранку він зібрав усіх для поїздки у Рівненський зоопарк, який славиться на всю Україну. Близько двадцяти учасників разом з батьками та організаторами – депутатом міської ради Максимом Климюком та Оксаною Сапігою гамірною юрбою вирушили на зустріч з  фауною.

Неможливо словами передати ті емоції, які переживала малеча під час екскурсії зоопарком. Адже вона не тільки мала можливість побачити різноманітних екзотичних тварин, а й погодувати їх і торкнутися. Ми вже писали про поїздки на кінну ферму, де хлопчики та дівчатка каталися верхи, і те, що кінна терапія досить позитивно впливає на них. Тож організатори вирішили продовжити знайомити маленьких учасників з тваринним світом Бо, як зізнаються і діти, і батьки, спілкування з фауною їм дуже до вподоби. А ті емоції, що переживають, не тільки позитивно впливають на психологічний стан, а надовго залишаються у пам’яті.

Повертаючись додому, зупинились у Житанях, де на усіх вже чекали смачнющі  козацький куліш та уха, приготована Павлом Марходеєм та Валерієм Малишевим, і піца від піцерії “Каскад”. Павло та Валерій вирішили залишитись за кухарів, поки учасники проекту  розважались. Бо знали, що нагулявши апетит, захочуть попоїсти чогось смачненького. А страви, приготовані на природі, саме те, що потрібно. Додатком до них стала улюблена піца.

Що ще планують організатори – залишається таємницею, про яку дізнаємось згодом. Але запевняють, що це буде цікаво і неперевершено.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!