Цукровий завод, що у Володимирі-Волинському, який ще з десяток – два  років тому переробляв по декілька сотень тисяч тонн солодких коренів, нині поступово розтягується. Не лише новими «господарями» та ліквідаційними комісіями, які  задля покриття боргів збувають основні засоби, а й дрібними злодіями.

Цьогоріч саме на цьому об’єкті міста почастішали крадіжки, про що неодноразово описувало наше видання. То залізничну колію по рейці та костилях розбирають, то металеві труби цуплять. Навіть дітвора підв’язується до злочинного промислу.

І ось 30 вересня до Володимир-Волинського відділу поліції надійшла чергова заява від начальника відділу постачання цукрового заводу Сергія Петровича про крадіжку. Цього разу за неповних дві години   злодіям вдалося непомітно винести за межі території заводу чугунні труби.

По прибутті на місце злочину, слідчо-оперативна група віднайшла лише кусок чавуняки, яку злодюги   або не дали ради винести, або похапцем згубили. Проте натрапити на їх слід поки що  не вдалося. Та й сума збитків  ще підраховується…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!