У Володимирі-Волинському практично усі перевантажені дошкільні заклади. А попит на місця в садочках й надалі зростає. Таку інформацію озвучено на оперативці за головуванням міського голови. Це ж саме можна сказати про дошкільний заклад у школі інтернаті. Тому виникла нагальна потреба вивчити дану ситуацію та подати пропозицію щодо розширення мережі дошкілля. Окрім цього, на  контролі  перебуває питання реорганізації ЗОШ №5 у гімназію. Для цього в школі є  достатня матеріальна база, фаховий педагогічний колектив.

Варто директору Адаму Михалику та керівнику відділу культури  звернути увагу на непридатний вигляд художньої школи, її учбових класів та благоустрій навколо неї.  Для цього, як наголосив міський голова Петро Саганюк, потрібно виготовити проектно-кошторисну документацію та передбачити кошти у бюджеті наступного року. Бо такого рівня заклад повинен мати естетичний вигляд.

Ще не розпочато ремонт історичного музею  за причини відсутності експертизи проектно-кошторисної документації. Кошти в сумі 1,5 млн гривень виділено, проте закладаються  сумніви щодо їх  вчасного освоєння. Адже бюджетний рік  завернув на фінішну пряму. В цілому, як зазначив Петро Данилович, розпорядниками бюджетних коштів ще не освоєно близько 8 мійльйонів гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!